ФОРМУЛАР: DA SE RAZGLEDA UBAVO OD ADMIN
Ваш NickName : Alex WizzЛевел: 80++NickName на тој што крши правило : Poveke sa ima gi na slikata CEL PDПричина : Nisto od RP nema se sto ke vidite | Navodno prodavam nelegalni stvari zimat oruzje pri sto predtoa imas dozvola za nego kupeno od MVR | Na oglas pisat kupuvat ilegalni raboti doodi u sklad nisto ne doznava deka ke mu prodam ne e spomnano nisto ilegalno znaci /me akcija /do reakcija /do praavat IC chat aj valjda vrska nemam /do za sto e ama pravat se neznam sto nikakvo rp kako so treba e ovoa samo nastetuvat na igraci so prajme u RL ja moga da ponuda na 200 dusi deka imam semki od kaktus da prodam i so sa da leza zatvor koga na delo nemat nisto ni droga ni semki najdea osven oruzje i toa so niiina dozvola ni da pitat so kako e imas le pravo na nego zima ti go i 2h DH haha pa mosh sam bolen pa dumam glupusti deka prodavam ilegalni stvari kako so kazah tam semki od kaktus mos sakam da go izmama i da mu zema parite da nemu prodam nisto aj drugo izmislete za RP ne e ovoa prv pat site taka gi ebavate za dzabe !!!
Site sliki se po red i nema detal skrieno izbirano da si izmislat novo RP ne ovie smeski
Доказ(слика/видео-задолжително) : https://imgur.com/a/LtB8QFs
Poveli slikite od rpto https://imgur.com/a/VJAC3dA
Quote from: frankbernthal! on Mar 27, 2026, 08:26 PMPoveli slikite od rpto https://imgur.com/a/VJAC3dA
Quote from: frankbernthal! on Mar 27, 2026, 08:26 PMPoveli slikite od rpto https://imgur.com/a/VJAC3dA
Istite slki sto gi ja staviv dali si ubavo izrpal pitam za drugar ?
Imase postaveno /blackmarket deka kupuvam ilegali, poveli razgovorot , prijaten vikend :)
https://imgur.com/a/1SOtZ1t
Quote from: Scarface23 on Mar 28, 2026, 10:59 AMImase postaveno /blackmarket deka kupuvam ilegali, poveli razgovorot , prijaten vikend :)
https://imgur.com/a/1SOtZ1t
Epa super kupuvas seme imas le dokazi deka kupi seme ili deka imas videno seme sekoj budala moze da pisa se deka kupuva kako ti naprimer i ja kako budala moze se da prodavam i ako nemam izmisli drugo da rpas site forum neznaat da stavat ubava igra i na teb
Ja neznam so me mesas mene Kako sto gledas ja dojdev od posle na lokacijata neam pojma so se desava i a ne odma da me ima u poplaki Airwaves
Quote from: Deluca on Mar 28, 2026, 01:43 PMJa neznam so me mesas mene Kako sto gledas ja dojdev od posle na lokacijata neam pojma so se desava i a ne odma da me ima u poplaki Airwaves
Epa ja nesam te teral da stavas wanted a drug da me /arrest ocigledno znaete deka nemate pricina da me zatvorite ama ajde topkata na drug i sa se cudis imalo te i tebe toa e
Jasno stanuva zbor za ilegali i semki za marihuana, nikoj ne se srekjava vo sklad za ilegali da prodava semki za kaktus, so toa imaat pravo da te uapsat/legitimirat, Dozvolata za oruzje najcesto se primenuva za pistol, a ne i avtomatski puski.
Igracite nema da bidat kazneti, Lock.