Ваше Nick_Name : Michael_Collins
Објаснување за каков проблем се работи : Pogreska ja staviv fabrikata na baj i mi se selna za 50m i bese na drzava otidov odma izvadiv pari i ja kupiv povtorno , dokolku moze da mi se vratat parite se slucuva greska na site , mislam deka treba da imame podrska od vas nie aktivnite igraci
Dokolku moze da mi se vratat 100m sto gi potrosiv za povtorno da ja kupam fabrikata!
Докази (слика/видео): https://imgur.com/a/b2yUuDj
Вратено ти е , катанче.