ФОРМУЛАР :
ваш Nick_Name : David_Kocevski
Nick_Name на администраторот што се жалите : Don Rusel
Образложение за жалбата : VAKA TIPCETO ME STAVA DH OTI GO DMNAV EDNAS ME STAVA DH 4h PRICINA : DM NA ADMIN , KAKO PRVO I PRVO NE SE KAZNUVA ON E OOC KARAKTER , KAKO DRUGO ODMA KOGA KE KAZNIS NEKOJ SE STAVA VEDNAS DOKAZ VO BORD IGRACI KAZNETI OD ADMINISTRATOR I TIPCETO I TOA GO NEMA STAVENO. SAKAM NAJ STROGO DA E KAZNET ADMINOT . AKO NE GI ZNAJ VIA NAJ OSNOVNI PRAVILA STO SE TREBA DA SE UTEPA. Fala odnapred.
Доказ(Слика/видео-Задолжително) :https://imgur.com/a/wvrHcB2