ваш Nick_Name :Airwaves
Nick_Name на администраторот што се жалите :Pablo Vaccareli
Образложение за жалбата :Go vikam pomos zaso prodava imot na banirani neaktivni i on go kupuva kako prvo adminot e /onduty a jas go prasuvam /b a mi odgovara ic neli pravilata vazat za site taka i za admini kako vtoro adminot me vrejga mi vika Kid kavko e toa ponasajne ke si vidite sve na slikite
Доказ(Слика/видео-Задолжително) : https://imgur.com/a/BrgFA9Q
Taj imot bese selnat ja si go kupi posteno od buy , ja se tpna do tebe ti mi vikas dete ja ti kaza kid so e isto tam nema nikakvo vreganje a toa so si imas kompleksi toa e drugo odmori se malce .
FastFudot kaj tendner ne bese sellant dobro go znam deteto civ bese i ne leci kompleksi so mene
Fastfoodo go selna poso toa dete pravese bug u kazino tipce ti nemas poima so zbores, zatovren e dh za bug i selnat mu e cel imot i odi educiraj se malce ne e pozalba nego poplaka za drug pat da znaes.
gledam do kaj odis so tvoeto ponasajne kako admin 10ka bravo do admin menagero
Играчот не е баниран, а фастфоодот беше селнат околу 16/17h и стоеше некое време на BUY без да го купи некој.
Админот ќе биде казнет заради понашањето
ЛОЦК.