poplaka do pablo_vacareli

Started by Jack Bel, Dec 05, 2025, 09:19 PM

Previous topic - Next topic
ваш Nick_Name :john_dreson
Nick_Name на администраторот што се жалите :pablo_vacareli
Образложение за жалбата :na bratov mu vika pres me na pomos mi vika service taxi ili rent car
ednas mi rece taka dobro ete 2pat muse sluci 3tret 4tvrta 5pet i sega forum morav znacit mise brzase bratov ne me pres a trugive me pres kako moze toj da ne me pres  eve slika edna da videte i druga zdola ke vi postavam pak so ne me pres bratov
Доказ(Слика/видео-Задолжително) :

https://imgur.com/a/tzxMcgZ eve bratov kako smeje da pres a toj ne smeje kako neznam sakam da bide kaznet adminov i pokje da ne mu se desi


Prespawn ne mozhe da se dava po zelba, adminot pravilno postail.

Administratorot nema da bide kaznet. Lock