Problem so garaza

Started by Marquis_Morrison, Dec 17, 2025, 08:36 PM

Previous topic - Next topic
Ваше Nick_Name: Marquis_Morrison
Објаснување за каков проблем се работи : Preeska kupiv kukja glenpark od buy i go pobarav Kennedy_Kortez mi namesti da imam garaza. Se OK parkirav kolata vnatre i sega koga da si zemam kolata vleguvam vo garaza nema ja. Moram da pisam /refresh da se pokaze i togas nastanuva problem ne mozam da iskocam od garaza mi veli deka ne sum na mestoto za izlez. Moram da idam /unstuck i mi pravi respawn. Podole davam sliki dokazi. Dokolku ne moze da se srede neka se izbrise garazata i da mi se vratat parite 1m.
Докази (слика/видео): https://imgur.com/a/mBPI7Fv