Poplaka do administrator Vito

Started by Joseph Colombo, Feb 25, 2026, 12:58 AM

Previous topic - Next topic
ваш Nick_Name : Joseph Colombo
Nick_Name на администраторот што се жалите : Vito Scalleta
Образложение за жалбата : Prvo so tenk proagja vo Collision zona pri so puka naokolu i trolla vnatre, mu pustam /report da vidam so e rabotata se TP-nuva mu vikam admin si mesto da si ja vrses rabotata ti trollas + mi se ponasa ( dobar li si mi vika :D ), si zemav rent me tpa na event zgrada ( bez nikakvo prasanje ) i me okrivuva za nekoj cheat :D
Доказ(Слика/видео-Задолжително) :  https://imgur.com/a/WTzEK9x

Nemas dokazi za tenk, plus te tpnal na zgrada za da objasnes.

Nedovolno dokazi za adminot da bide kaznet.