Poplaka do admin Kennedy

Started by Master Marcellonse, May 18, 2026, 12:05 AM

Previous topic - Next topic
ваш Nick_Name :Master Marcellonse
Nick_Name на администраторот што се жалите :Kennedy
Образложение за жалбата :Me stava BlackList bez Pricnia neznam so zemuvate vakvi admini ova na admin ne lici vije samo od ovije admini ke gi izgubite igracite tgneteme od blacklist jas tuka se boram da postignam ijas nesto toj mene bez rpicina me stava blacklista ili ke bide kaznet ili da si se od kazam od samp i toa toa
Доказ(Слика/видео-Задолжително) : https://imgur.com/a/ctximUG

Ako imash dosadveno za lider normalno deka ke te stai,i pak ke ti istece ne e za sekogas
"You need people like me so you can point your f**kin' fingers and say, 'That's the bad guy'."

pa neje za sekogas kako smeje taka da redi BlackList moze upomena nesto pred Blacklist toj di rekno ako glumi vaka ne ka neigra samp mije tuka sme da pravime Dzev a ne da glumi ovde demek owner su jas so sakam ke pravam .

Тргнат си од blacklist , админот е опоменат катанче.